OneHandtie
KONIEC ZAVÄZOVANIU TOPÁNOK

Je niečo čo vás irituje každý deň? Pre mňa to bolo zaväzovanie topánok. Od mojej nehody používam len jednu ruku a preto táto aktivita mi zaberala viac času v porovnaní s ostatnými. Áno, existujú topánky bez šnúrok, ale ja sa nerád limitujem kvôli svojim hendikepu. Pravdou je, že rád nosím pohodlné a dobre vyzerajúce topánky, mám ich tak 10-15 kusov, čo je možno aj nezvyčajné u mužov. Takže som začal hľadať riešenie pre svoj problém a nenašiel som také, ktoré by bolo efektívne a cenovo výhodné.

Moja cesta s onehandgadget začala v roku 2014, keď som spravil prvú verziu produktu a po niekoľkoročných zmenách, keď som bol spokojný s výsledkom, som ho ponúkol svojim kamarátom, aby ho ohodnotili. Na moje prekvapenie odozva bola úžasná a všetci sa pýtali, kedy ho začnem predávať, čo nebol môj prvotný úmysel. A dnes som rád, že Vám ho môžem ponúknuť, lebo viem, že vám môže každodenne pomôcť tak ako mne. 


OneHandtie je produkt pre každého, v rôznej farbe, pre rôzne príležitosti a je odpoveďou na to, že všetko je riešiteľné a že bez viazania topánok je väčšia zábava. Je to jednoduché, pohodlné a rýchle. 

Skúste samy. 

PRE KOHO VYRÁBAME?

Individualisti

Ľudia s hendikepom

Deti

Športovci

Pre každého jedinca

 OneHandtie

AKO TO FUNGUJE?

OTVÁRANIE OneHandtie

ZATVÁRANIE OneHandtie

Video Tutoriál

JEDNODUCHÉ 

RÝCHLÉ

POHODLNÉ

REFERENCIE

„Môj syn má konečne radosť zo šnurovacích tenisiek, 
Je to jednoduché a rýchle, 
Už ich nezložíme z tenisiek :) Odporúčam!

Michaela B

Matka na materskej

"Jedného dňa som si nasadil Onehandtie a odvtedy som ho nezložil. Absolútne mám rád tento produkt a odporučil som ho každému kamošovi! "

Peter M.

Hudobník

"Je to úžasné, aké jednoché to je. Len jeden krok a som hotová ísť kamkoľvek. 
Je to diamant pre topánky! "

Katka K.

Event Manažérka

 NÁŠ TÍM


Eva Vargová

Predaj a Marketing


Tibor Bajza

Dizajn a Výroba